Alma

Based on 2 reviews

Supermarket "Alma" oferuje szeroki wybór artykułów spożywczych, które nie są dostępne w normalnych marketach/sklepach. Wśród nich znajdziemy wędliny, sery, ryby, itd. Duża część tych wyrobów jest produkowana metodami naturalnymi co jest wielkim plusem. W sklepie ponadto znajdziemy importowane artykuły, co ... Categories: Stores  Supermarkets 
Ogrodowa 19a
91-065 Łódź
042 288 03 10
http://www.almamarket.pl

Price range: 

Reviews

 • "Adi"
  15
  7 years, 4 months ago

  To już trzeci supermarket w tym budynku. Zaczęło się od Billi – dla tych nieco biedniejszych. Później była Ellea – ta, już dla ludzi o średnich zarobkach. Natomiast teraz mamy luksusowe delikatesy – głównie dla bogatszych mieszkańców miasta.
  Ładnie rozłożone produkty na półkach zachęcają do kupowania. A jakże przyjemnie pcha się wózek po szerokich alejkach. Jak w każdej Almie, także tutaj mamy bogaty wybór produktów, których nie dostaniemy nigdzie indziej. Od czasu do czasu, przeciętny Polak może pozwolić sobie na takie szaleństwo, gdyż cenowo delikatesy Alma wypadają dość niekorzystnie. Nie licząc produktów specjalnych, bo te po prostu muszą być drogie, to reszta jest zawsze kilkadziesiąt groszy droższa, niż np. w osiedlowym sklepiku.
  Zdecydowanie nie dla ludzi, którzy chcą oszczędzić, jednak warto czasem i pokusić się o np. belgijską czekoladę.

 • Rafał
  65
  7 years, 5 months ago

  Supermarket "Alma" oferuje szeroki wybór artykułów spożywczych, które nie są dostępne w normalnych marketach/sklepach. Wśród nich znajdziemy wędliny, sery, ryby, itd. Duża część tych wyrobów jest produkowana metodami naturalnymi co jest wielkim plusem. W sklepie ponadto znajdziemy importowane artykuły, co dodatkowo podnosi wartość tej sieci. Wszystkie towary przejrzyście rozplanowane w sklepie. Jedyny mankament to wysokie ceny, ale nie codziennie jemy przecież takie rarytasy. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet