Alibi club

Based on 4 reviews

Gratka dla kibiców! Ponad 200 miejsc siedzących, kilka pomieszczeń, w każdym po 2 telewizory full hd i płaskie:) Sama przyjemność oglądania meczów. Atrakcją jest to, że w dwóch największych salach mogą siedzieć fani dwóch przeciwnych klubów. Jest to ryzykowne, ale ... Categories: Clubs  Night Life 
Al.Niepodległości 8
Poznań
695667655

Reviews

 • Ewelina "Czajka" Czaja
  15
  7 years, 4 months ago

  Lokal bardziej do wypicia piwa niż do tańczenia. Bardzo dużo miejsc siedzących, miejsce więc idealnie nadaje się na transmisje meczy. Panuje tu bardzo przyjemna atmosfera, większość klientów to studenci. Ceny są dużo atrakcyjniejsze niż na Starym Rynku. Warto sprawdzić samemu:)

 • Michał "Koby" Kobierny
  55
  7 years, 8 months ago

  Pub czy dyskoteka ALIBI lokalizowana przy UEP w Poznaniu cieszy się popularnością głównie studentów tej uczelni. Lokal skierowany jest na młodzież, dlatego cenowo nie bije rekordów. Wystrój raczej nie wyróżnia go spośród innych lokali, ma swój klimat i tak niech pozostanie. Latem organizowany jest ogródek licznie odwiedzany przez ekonomistów.

 • Paula "Paula" Skrobańska
  0
  7 years, 10 months ago

  Miejsce wyskoków dla wszystkich studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, całkiem przyjemny klimat. Idealne miejsce na szybki wypad na piwo, spotkanie ze znajomymi. Prawdziwy raj dla wszystkich kibiców, można zasiąść na wygodnej kanapie lub fotelu z piwkiem w dłoni i oglądać zmagania na murawie.

 • Damian "Slayer" Kędzia
  25
  7 years, 10 months ago

  Gratka dla kibiców! Ponad 200 miejsc siedzących, kilka pomieszczeń, w każdym po 2 telewizory full hd i płaskie:) Sama przyjemność oglądania meczów. Atrakcją jest to, że w dwóch największych salach mogą siedzieć fani dwóch przeciwnych klubów. Jest to ryzykowne, ale wprowadza pewną stadionową aurę. Radość jednych i smutek drugich. Emocje przelewające się przez klub. A na końcu i tak każdy wypije piwo w standardowej już niestety dla miasta cenie - 7zł. Ale za takie warunki trzeba czasem zapłacić. A jeśli przez cały tydzień się oszczędzi to na piwko lub dwa starczy w jeden środowy lub sobotni wieczór piłkarski. Gorąco polecam.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet