Alfa centrum

Based on 8 reviews

Alfa centrum jest centrum handlowym mieszczącym się na przymorzu. Może okolica i dojazd nie należy do najważniejszych zalet, ale warto czasami porzucić mit Galerii Bałtyckiej i skorzystać z tego, co oferuje nam Alfa. Po pierwsze: jest to miejsce, gdzie znajduje ... Categories: Shopping Centres  Stores 
Kołobrzeska 41 c
Gdańsk
0587694000

Reviews

 • Kamila "Kama" Cz
  290
  7 years, 6 months ago

  Lubie tą gallerię bo nie przytłacza, sklepy jak wszędzie ale Orsay jest najlepszy w Gdańsku, dodatkowy plus to kino i ściana wspinaczkowa;)

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Anita Łazuta Dokładnie, Orsay jest jednym z moich ulubionych sklepów właśnie w Alfie. Jak dla mnie atmosfera nieporównywalnie lepsza od tej w Galerii Bałtyckiej
  Agnieszka A Orsay najlepszy jest na Osowie !!! :)
 • Natalia "Natalia88" ...
  235
  7 years, 7 months ago

  Alfa Centrum nie jest tak duże jak Galeria Bałtycka, ale znajdują się w nim sklepy, które chyba cieszą się największą popularnością (H&M, Cubus, Reserved, CCC, Rossman). Alfa znajduje się 10 minut na piechotę od stacji SKM, a parking jest duży i darmowy, nie ma problemu ze znalezieniem miejsca do zaparkowania, jedynym minusem jest stromy zjazd - może być problematyczny dla nowicjuszy za kółkiem. Toalety darmowe. W centrum znajduje się kino Helios oraz kawiarnie. Często można tam znaleźć ubrania, które w ogóle nie pojawiły się w sklepach tych samych sieci w innych centrach.

  Alfa Centrum shopping centre is 10 mins away from the Przymorze-Uniwersytet SKM station (on foot). It has a huge, free parking lot where finding a free spot should be no problem (the steep drive might be uncomfortable for rookies). You will find the typical bunch of the most popular stores and a few cafes. There's a cinema on the top floor. The only H&M store in TriCity where you can find the 'Trend' line clothing.

 • Anita Łazuta
  735
  7 years, 7 months ago

  Co prawda nie ma tam tak wielkiego wyboru jak w Galerii Baltyckiej, ale dla mnie jest to najlepsze centrum handlowe. Do jego niewątpliwych zalet można zaliczyc: brak tłumów, kino, ściankę wspinaczkową, położenie w pobliżu reala, praktikera. Mogę jeszcze dodac, że dojeżdżają tam również tramwaje 2 i 8 ;)

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 8 months ago

  Pomimo tego, iż w Alfie nie ma tłoku ani ścisku, nigdy nie ma kolejek do przymierzalni, jest większy wybór ciuchów to i tak nie przekonuje mnie to miejsce. Może jest to kwestia oświetlenia, bo mam wrażenie ,że wiecznie tam jest ciemno. Pare razy musiałam jechać do Alfy po wybrany przeze mnie ciuch z sieciówek, gdyż w Galerii Bałtyckiej nie było już mojego rozmiaru, i za każdym razem w Alfie bez problemu go dostawałam. Byłam też tam pare razy w kinie. Pomimo tego, iż tak naprawdę to centrum nie ma zbyut oczywistych minusów nieprzekonuje mnie.

 • Kamila .
  465
  7 years, 8 months ago

  Jak dla mnie najlepsze centrum. Sklepy, które lubię, dobry dojazd. Przyjemne kawiarnie. Nie ma dzikich tłumów jak w innych centrach. Dodatkowo kino i ścianka wspinaczkowa. Parking fakt faktem głupi zjazd, ale jest w miarę logiczny jeśli chodzi o poruszanie się po nim.

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 8 months ago

  O Alfie centrum mogę przede wszystkim powiedzieć, że mają za ciasne wjazdy i wyjazdy do garażu podziemnego, co jest ogromnym minusem! Jednak plusem jest obecność sklepów, które lubię jak C&A czy Reserved oraz kino.

 • Piotr "8" T.
  15
  7 years, 9 months ago

  Centrum handlowe, które jest znacznie spokojniejsze od GB. warto tu czasem wpaść bo jest większy wybór i towar mniej przebrany.

 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  7 years, 9 months ago

  Alfa centrum jest centrum handlowym mieszczącym się na przymorzu. Może okolica i dojazd nie należy do najważniejszych zalet, ale warto czasami porzucić mit Galerii Bałtyckiej i skorzystać z tego, co oferuje nam Alfa. Po pierwsze: jest to miejsce, gdzie znajduje się kino, a jest to dość niecodzienne w gdańskich centrach handlowych. Po drugie: vis a vis znajduje się Real. Co do innych sklepów, znajdziesz w Alfie: Reserved, H&M, Cubus, Cropp, Big Star, Atlantic, Smyk, Diverse, Tatuum, CCC, Ryłko, Empik, a nawet ścianka wspinaczkowa. Najprostszy dojazd: tramwajem 12.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet