Albo tak

Based on 8 reviews

Dosyć sprytnie ukryty lokal, aby tam dotrzeć trzeba przejść przez sklep ezoteryczny (i przy okazji kupić kolejną talię kart do tarota bądź kolejne magiczne wahadełko) Poza miłym wystrojem, miejsce to oferuje liczne koncerty a także transmisje rozmaitych wydarzeń sportowych. Polecam. Categories: Cafés  Restaurants 
Mały Rynek 4
Kraków
0124211105

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 1 month ago

  Žiak so špecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi potrebami je žiak, ktorfd me1 ziadarenedm vfdchovne9ho poradenstva a prevencie diagnostikovane9 špecie1lne vfdchovno-vzdele1vacie potreby, okrem deted umiestnenfdch do špecie1lnych vfdchovnfdch ziadarened (diagnosticke9 centrum, reedukačne9 centrum, liečebno-vfdchovne9 sanatf3rium) na ze1klade rozhodnutia sfadu ( 2 pedsm. j) školske9ho ze1kona).Špecie1lna vfdchovno-vzdele1vacia potreba je požiadavka na fapravu podmienok, obsahu, foriem,metf3d a predstupov vo vfdchove a vzdele1vaned pre žiaka, ktore9 vyplfdvajfa z jeho zdravotne9hoznevfdhodnenia alebo jeho vfdvinu v socie1lne znevfdhodnenom prostreded, uplatnenie ktorfdch je nevyhnutne9 na rozvoj schopnosted alebo osobnosti žiaka a dosiahnutie primerane9ho stupňa vzdelania a primerane9ho začlenenia do spoločnosti ( 2 pedsm. i) školske9ho ze1kona).zdroj: skolaskaintegracia.pdf

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 6 months ago

  Jedno z bardziej oryginalnych miejsc w Krakowie, żeby się tam dostać trzeba najpierw przejść przez księgarnie ezoteryczną. Ponadto bardzo ciekawie urządzone wnętrze, dobra muzyka i niskie ceny. To miejsce zdecydowanie ma swój klimat.

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 6 months ago

  Albo Tak for me has the funniest interior desing - things inside seem to be unconnceted to one another, and the umbrellas hanging down from the ceiling are quite an item ;D Varied menu and approachable prices are another advantages.

 • Em Gie
  35
  7 years, 1 month ago

  Jeśli raz się tam wejdzie, będzie się już regularnie wracać. Głęboko w to wierzę! Trudno znaleźć drugi tak niepowtarzalny, oryginalny a przy tym nie nachalny wystrój. Gorąco polecam

 • Aleksandra L.
  35
  7 years, 3 months ago

  Albo Tak to jedna z tych krakowskich knajp, od których nie można się odzwyczaić i które przyciągają niczym magnes. Co jest w nim takiego niezwykłego? Jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach. To powiedzenie doskonale sprawdza się w wystroju tego lokalu. Kolorowe mebelki i zwisające z sufitu parasolki to detale, które przyciągają naszą uwagę. Do tego niewygórowana cena oferowanych towarów! Zachęcam do odwiedzenia, na pewno nikt tego nie pożałuje.

 • Michalina "misha" Kaliszuk
  35
  7 years, 5 months ago

  Jedno z moich ulubionych miejsc w Krakowie. Jest to pewnego rodzaju lokal "dla wtajemniczonych", bowiem nie tak łatwo tu trafić - musimy najpierw przejść przez księgarnię ezoteryczną Cud i wspiąć się po klimatycznych, krętych schodach. Gdy jednak już tam dotrzemy, ciężko odzwyczaić się od odwiedzania tego miejsca - oryginalny, prosty, a zarazem funkcjonalny wystrój wnętrza i luźna, niezobowiązująca atmosfera powodują, że Albo Tak to miejsce pełne pogody i - co najważniejsze - dla każdego. Znakiem rozpoznawczym Albo Taka są różnokolorowe, wesołe mebelki i wyjątkowo ciekawe żyrandole, wykonane między innymi z parasoli i starych gazet. Plusem są też niewygórowane ceny i zróżnicowane kawiarniane menu. Wspomnieć należy, iż wieczorami często odbywają się tu transmisje meczy piłkarskich. Gorąco polecam to miejsce, naprawdę warto!

 • Izabela Pawłowska
  20
  7 years, 5 months ago

  AlboTak znajduje się nad księgarnią ezyteryczną "CUD" przy Małym Rynku. Wnętrze udekorowane jest bardzo oryginalnie. Każda kanapa, fotel, czy stolik wydają się pochodzić z zupełnie innej beczki. Jedna starodawna zielona, druga - nowoczesna niebieska, jeden stolik niski, a zaraz obok wysoki, itp. Do sufitu przywieszone są kolorowe parasole, a na ścianach możemy podziwiać galerię fotografii użytkowników digarta. W AlboTaku organizowane są koncerty, mecze na dużym ekranie, oraz wystawy fotograficzne.

 • K "hopsasa"
  55
  7 years, 6 months ago

  Dosyć sprytnie ukryty lokal, aby tam dotrzeć trzeba przejść przez sklep ezoteryczny (i przy okazji kupić kolejną talię kart do tarota bądź kolejne magiczne wahadełko)
  Poza miłym wystrojem, miejsce to oferuje liczne koncerty a także transmisje rozmaitych wydarzeń sportowych. Polecam.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet