Akwarium gdyńskie

Based on 8 reviews

Byłam w Akwarium gdyńskim trzy miesiące temu i muszę przyznać, że ruch był ogromny. Mimo to, miejsce było czyste, schludne i dobrze przygotowane - szczególnie zainteresowały mnie atrakcje dla dzieci, ponieważ byłam tam z pięcioletnią dziewczynką. Zarówno ja, jak i ... Categories: Entertainment and Arts  Museums 
al. Jana Pawła II 1
Gdynia
0587326601
http://www.akwarium.gdynia.pl/

Reviews

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  Świetne miejsce, które nie tylko jest frajdą dla turystów, ale i dla mieszkańców wybierających się tam od czasu do czasu. Dzięki atmosferze i atrakcjom tam przygotowanym, można po prostu zapomnieć o całym świecie i odpłynąć do krainy marzeń :)

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Edyta "sovrumana" G. Masz rację, że jako mieszkaniec można się wybrać od czasu do czasu. Teraz bilety do oceanarium są strasznie drogie. Pamiętam czasy, gdy za wejście płaciło się 5zł :(
 • Natalia "Natalia88" ...
  235
  7 years, 7 months ago

  Gdyńskie Akwarium to miejsce naprawdę godne polecenia. Myślę, że zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli nie będą żałować zwiedzenia go. Ja byłam tam ok. 10 razy i każdy miło wspominam. Odstraszać może troche zewnętrzny wygląd budynku, ale w środku to już zupełnie inna historia. Ciekawe ekspozycje, plansze, no i przede wszystkim bogactwo morskiej flory i fauny zachwycą każdego. Cena za bilet jest według mnie naprawdę niska. Miejsce, w którym znajduje się Akwarium bardzo dogodne, ok 20 minut spacerem od dworca, przy samym Akwarium parking.

  The Gdynia Aquarium is a place definitely worth recommending. I think that people of all ages would enjoy a tour of this one-of-a-kind museum. The building's exterior doesn't look very promising but the things you'll find inside are a completely different story. Many displays and maquettes and a huge range of the sea flora and fauna will leave you astounded. The prices are very low for an experience of this kind. The Aquarium is a 20 min walk from the railway/SKM station and there's a parking lot in front of it.

  The website's available in English.

 • Kamila .
  465
  7 years, 7 months ago

  Bardzo fajne miejsce. Uważam, że będąc na wycieczce w trójmieście każdy powinien tam zajechać. Akwarium zadbane, ceny uważam naprawdę dobre. Oznakowany kierunek zwiedzania można nabyć pamiątki z pobytu w Akwarium. Atutem jest łatwy dojazd oraz bardzo fajne położenie praktycznie centrum Gdyni przy samej plaży. Dla osób, które chcą zgłębić wiedzę bardziej niż jest to możliwe dzięki tabliczkom informacyjnym i zdjęciom jakie są zamieszczone na akwariach, w których pływają poszczególne gatunki ryb istnieje możliwość wykupienie wycieczki z przewodnikiem.

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 7 months ago

  Gdyńskie Akwarium to obowiązkowy element wycieczek szkolnych zmierzających do Trójmiasta, a w szczególności do Gdyni. Jednakże to miejsce odwiedza się z chęcią, gdyż niewiele takich obiektów w Polsce istnieje.
  Położenie budynku jest cudowne. Naokoło woda, statki, rzut kamieniem od plaży. Nie znam lepszego miejsca na taki obiekt. Lecz sam budynek nie prezentuje się już tak olśniewająco. Według mnie przydałby mu się poważniejsze odświeżenie.
  W środku widać, że obsługa Akwarium dba o nie. Sale, akwaria i eksponaty są zadbane i czyste.
  Ilość gablot ze zwierzętami oraz makietami jest imponująca. Radzę zarezerwować sobie kilka godzin, jeśli chcemy wszystko dokładnie poznać.
  Ceny są zachęcające, zarówno dla najmłodszych jak i starszych zwiedzających.
  Akwarium gdyńskie trzeba zobaczyć. Pozwala ono docenić posiadanie naszego cudownego Morza Bałtyckiego :)

 • Monika "Szubi" Szubska
  75
  7 years, 7 months ago

  W akwarium gdyńskim byłam raz, ale myślę, że to wystarczająco i drugi raz nie warto tam wracać. Samo miejsce jest na pewno jakąś atrakcją dla dzieci, ale jeśli chodzi o ludzi dorosłych nie zachwyca. O wiele więcej jest makiet i sztucznych okazów niż oryginalnych, egzotycznych stworzeń. Ponadto widać, że makiety i wystawy nie są najnowsze. Możliwe że zbyt dużo spodziewałam się po tym miejscu, ponieważ wyobrażałam sobie oceanarium rodem z filmów amerykańskich;)

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Anonim W pełni popieram tę recenzję. Gdyńskie akwarium niczym nie zachwyca, samo wnętrze też wymagałoby remontu. Dla dzieci z pewnością jest to jakaś atrakcja. Jednak mając porównanie z oceanarium np. w Barcelonie, to muszą się jeszcze wiele nauczyć.
 • Kamila "Kama" Cz
  290
  7 years, 8 months ago

  Super miejsce, byłam tam dwa razy i powiem szczerze,że zrobiło na mnie dobre wrażenie. Można tam zobaczyc ciekawe okazy morskiej fauny i flory. Najfajniejesze były rekiny, piranie, ośmiornica i płaszczki. Każde pietro charakteryzuje inny obszar. Makiety są wykonane w ciekawey sposób, sa jasne i przejrzyste chociaż zgadzam się,że ta na trzeciem piętrze należy uaktualnić. Fajna atrakcja jest tzw. "morska sala", gdzie można dotknąć ryby pływające w odsłonietym akwarium. Polecam.

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 9 months ago

  Będąc w trójmieście trzeba odwiedzić to miejsce. Jest fajnie ale nie zachwyca. Byłam tam z dzieciakami na których zrobiło akwarium ogromne wrażenie. Byliśmy tam w wakacyjną sobotę skąd można wnioskować przycyznę ogromnej liczby zwiedzających. Co istotne, bilety nie są drogie. W środku jest przyjemnie i schludnie.
  Myślę, iż warto odwiedzić to miejsce i dowiedzieć się paru nowych rzeczy.

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 9 months ago

  Byłam w Akwarium gdyńskim trzy miesiące temu i muszę przyznać, że ruch był ogromny. Mimo to, miejsce było czyste, schludne i dobrze przygotowane - szczególnie zainteresowały mnie atrakcje dla dzieci, ponieważ byłam tam z pięcioletnią dziewczynką. Zarówno ja, jak i dziecko bardzo dobrze się bawiłyśmy, dowiedziałyśmy się sporo ciekawych rzeczy. Jedynym minusem tego miejsca jest przestarzała makieta na najwyższym piętrze, myślę, że można by ją było zmodernizować.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet