Akant

Based on 5 reviews

Jeżeli jakikolwiek mężczyzna zaprosiłby mnie na randkę właśnie do tego miejsca dostałby wielkiego plusa! Trudno o kawiarnię bardziej ciepłą i przytulną niż Akant. Co więcej, gdy na progu witają Cię trzy manekiny wystylizowane na dzikie kurtyzany lat dwudziestych to od ... Categories: Cafés  Restaurants 
Teatralna 9
40-003 Katowice

http://www.galeriaakant.pl/kawiarnia.html

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 7 months ago

  Ha, Death Rally! Dzięki. Ostatnio próbowałem sobie pnzypomrieć tę nazwę, bez powodzenia.Świetna gra, i pojedynczo, i na wielu graczy. Masę czasu przez nią straciłem na studiach.

 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 4 months ago

  Chyba już tu napisano o Akancie wszystko, ale ja muszę dorzucić swoje trzy grosze, bo po ostatniej wizycie w tym pubie, obiecałam sobie, że recenzję właśnie tego miejsca napiszę. Tylko jak napisać coś w taki sposób, by oddać najważniejsze i nie powtarzać przytoczonych przez innych informacji? Spróbuję...
  Akant jest miejscem, które rzuca na kolana. Nie znam osoby, która po jednym wieczorze tam spędzonym, nie wracałby powtórnie. Mnie się chyba nigdy ta kawiarnia nie znudzi, a zapach mielonej kawy zawsze uderza mi do głowy. Kocham tamtejszą gorącą czekoladę:)
  W Akancie można spotkać też sporo obcokrajowców, studentów przybyłych do Katowic w ramach programu Erasmus, to chyba dobry dowód na to, że Akant jest rewelacyjny, skoro nasi zagraniczni goście najbardziej w nim zagustowali.

  Useful (0) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "lemonade" Podzielam zdanie, Akant to cudowne miejsce na przyjemne spędzenie czasu.
 • "Potwór z Bagien"
  95
  7 years, 5 months ago

  Kumpel którego tam zaprowadziłam powiedział: "Wow, dlaczego mnie tu nigdy nie było?". Moje pierwsze wrażenie na "Akant" było podobne. Nie ma w Katowicach zbyt wielu tak klimatycznych miejsce. A tu można napić się piwa przy starej maszynie do szycia... Podsumowując: lokalizacja - bardzo dobra, ceny - średnie, klimat - na 5+, do tego sporo miejsca. Gorąco polecam!

 • Karolina "Karotka" Kapłanowska
  90
  7 years, 5 months ago

  Są takie miejsca, których magiczny urok sprawia, że zapominamy o nieubłaganym upływie czasu i zgiełku miasta tuż za rogiem. Takim zaułkiem jest kawiarnia/ pub „Akant. To jedno z nielicznych miejsc w Katowicach, które zachwyca już po pierwszym kroku. Jednak na pewno jedyne, w którym nad ladą co po niektórych (zbyt wysokich) kopie koń kopytem i nie przeprasza - bo przecież wisi ostrzeżenie. Bogactwo wystroju i dekoracji porywa, a każda z sal to kolejna wycieczka w nową krainę detali . Nie chcę zdradzać szczegółów, bo każdy z nas ma duszę odkrywcy, a i zwróci uwagę na inne rzeczy. Drogo? Przeciętnie jak na centrum, płaciłam już drożej za piwo... Jednak nigdy z taką satysfakcją 

  Useful (1) Funny (0) Cool (2) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Daria Zając świetna recenzja! :) bardzo ciekawie napisana
  Daria Zając chyba muszę się tam wybrać, bo wstyd się przyznać ale jeszcze nie byłam
 • Anna "Theo" Rzońca
  55
  7 years, 6 months ago

  Jeżeli jakikolwiek mężczyzna zaprosiłby mnie na randkę właśnie do tego miejsca dostałby wielkiego plusa! Trudno o kawiarnię bardziej ciepłą i przytulną niż Akant. Co więcej, gdy na progu witają Cię trzy manekiny wystylizowane na dzikie kurtyzany lat dwudziestych to od razu wiesz, że nie wchodzisz do zwykłej, nudnej kawiarenki. Ceny też nie są wygórowane - nie mówię, iż w sam raz na studencką kieszeń, ale ileż można chodzić do Meduzy na piwo za 4 złote?

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet