AK PG Kwadratowa

Based on 7 reviews

Najlepszy klub studencki we Wrzeszczu. „Kwadrat” znają wszyscy i dlatego za każdym razem okupowany jest przez tłumy studentów. Dwa parkiety - na dolnym królują „czarne” klimaty, a na górze hity z list przebojów. Ceny przystępne, w trakcie imprezy otwarta jest ... Categories: Clubs  Night Life 
ul. Siedlicka 4
80-222 Gdańsk
58 347 12 10
www.kwadratowa.pl

Reviews

 • Anita Łazuta
  735
  7 years, 6 months ago

  16.03.2011r.w godzinach 12.00-17.00 na terenie kwadratowej miało miejsce szkolenie pt." Ogarnij projekt z hałasem". Tematyką szkolenia były zagadnienia związane z Project Management. Szkolenie obejmowało 2 części- teoretyczną i warsztatową. Pierwszą część stanowiły wykłady, zaś po 20 minutowej przerwie, gdzie na koszt organizatora zorganizowany był poczęstunek, przeszliśmy do części, w której zmierzyliśmy się z konkretnym zadaniem, którego celem było przećwiczenie używania analizy ważonej w zastosowaniu do projektu. Na koniec trener prowadzący szkolenie dodał własną, bardzo wartościową myślę refleksję. Zdecydowanie warto było tam być.

 • Anita Łazuta
  735
  7 years, 6 months ago

  Ostatnio- 3.03.2011r- w kwadratowej Wydziałowa Rada Studentów Politechniki Gdańskiej zorganizowała wspólną imprezę wydziału ZiE i Mechanicznego. Przyznać muszę, że zabawa była przednia i to nie tylko moim zdaniem :). Impreza skończyła się po godzinie 3.00. Świetna muzyka i doborowe towarzystwo zagwarantowało doskonałą zabawę!:)

 • Justyna "Jussta" Czarnowska
  20
  7 years, 7 months ago

  Jeśli chodzi o dobrą atmosferę,klub "Kwadratowa" zasługuję na miano godnego polecenia . Dwa parkiety (choć ten na górze lepszy bo jest więcej miejsca). Przystępne ceny . Każdy fan muzyki z pewnością znajdzie tu coś dla siebie .
  Pomimo uciążliwych kolejek warto odwiedzić ten klub,ponieważ jest on komfortowym i odpowiednim miejscem do zrelaksowania się , zwłaszcza dla studentów po stresujących sesjach egzaminacyjnych .

 • Mkb "żabawbetonie"
  185
  7 years, 8 months ago

  Jest zabawa! Moim zdaniem świetny klub, dużo miejsca, dwa parkiety, muzyka do zniesienia, sympatyczni bramkarze. Zawsze dużo ludzi (ale przecież od tego są kluby)

  Useful (1) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Maciej "Gold" Załoga Hehe to chyba nie wpadłaś jeszcze na tych naprawdę "sympatycznych" panów :p I dolny pokład Kwadratu to bardziej pijalnia, niżeli parkiet taneczny :)
 • Kamila .
  465
  7 years, 8 months ago

  Dobre imprezy. Klub znany, więc oblegany przez ludzi (tego i plusy i minusy). Ceny przystępne. Polecam

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 9 months ago

  Typowy klub studencki. Jest to chyba najbardziej popularny klub studencki w trójmieście. Moim zadaniem zasłużył sobie na dobrą opinie. Odpowiednie ceny dla studenta, zróżnicowana muzyka i przyjemny klimat. Zawsze znajdzie się tam odpowiednie dla siebie towarzystwo.

  Minusem są tłumy ludzi. I to naprawde tłumy. Urok kwadratowej góruje jednka nad tym jednym negatywnym aspektem. Warto zajrzeć. Gwarancja udanej imprezy.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Agnieszka A Nie zgodzę się, że są tłumy ludzi. Ludzi jest tyle ile powinno być na ten lokal. Natomiast bramkarze, bądź właściciele klubu robią z nas bydło i każą stać w kolejkach przez głupią zachciankę? Za każdym razem kiedy widzę tą kolejkę zastanawiam się, czy po prostu tzw. selekcjonerzy nie śmieją się z nas i nie robią tego dla zabawy, że wpuszczą jedną osobę do środka, a następnie zamkną Ci przed nosem drzwi.
 • Iza
  160
  7 years, 10 months ago

  Najlepszy klub studencki we Wrzeszczu. „Kwadrat” znają wszyscy i dlatego za każdym razem okupowany jest przez tłumy studentów. Dwa parkiety - na dolnym królują „czarne” klimaty, a na górze hity z list przebojów. Ceny przystępne, w trakcie imprezy otwarta jest stołówka na górze, więc można wrzucić coś ciepłego i smacznego na ząb. Jedyne, co może przeszkadzać to kolejki- tak, tak kolejki W najgorszym wypadku, aby dostać się do „Kwadratu”, trzeba odstać w kolejce nawet półtorej godziny, co zimą może być troszkę uciążliwe.
  Mimo tego miejsce jest jednak godne polecenia.

  Useful (2) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Kamila "Kama" Cz RAcja, tu zawsze są świetne imprezy ostatnio byłam i bawiłam sie świetnie ;)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet