Agharta

Based on 4 reviews

Godny lokal, można powiedzieć w podziemiach Gdyni. Twórcze malowidła na ścianach oraz przygaszone światło tworzą oryginalny klimat. Pomieszczenie nie duże, za to znajdują się tam wygodne kanapy i stoliki, dzięki czemu komfortowo można spędzić czas. Obsługa bez zarzutów. Dla urozmaicenia ... Categories: Commercial music  Entertainment and Arts 
10 Lutego 5
Gdynia
503-056-725
http://www.piwnica-agharta.pl/

Reviews

 • Dorota "cocoxfork" Kasperek
  10
  6 years, 5 months ago

  Z zewnątrz wygląda dość niepozornie lecz gdy zejdzie się po schodach i otworzy drzwi... Można się naprawdę miło zaskoczyć. Przyciemnione wnętrze daje przytulną atmosferę, którą podkreślają ciężkie meble. Na stolikach stoją świece w butelkach po whisky.
  Świetne miejsce by posiedzieć i napić się ze znajomymi nie wydając przy tym zbyt wiele pieniędzy. Co ciekawe, jest też możliwość zjeść tam chleb z domowym smalcem. Polecam.

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 9 months ago

  Ilekroć odwiedzę to miejsce, zachwyca mnie swoim klimatem i atmosferą bohemy gdyńskiej. Nie znajdziesz tu przepychu, jaki panuje w bardziej awangardowych miejscach, a wygodne kanapy, stoły i wyśmienite towarzystwo. Dla mnie najważniejsza jest kultura w takich miejscach, a z powodu ograniczonych miejsc nie ma tam tłumów, wiec nie ma przepychania. Przy barze można spotkać stałych bywalców, którzy dbają o przyjazną atmosferę tego miejsca. Jednak najważniejsze dla mnie jest oprawa muzyczna, która w Piwnicy Agharta jest idealnie w moim guście. Gdyby nie to, że miejsce jest troszkę za małe, miejsce dostałoby ode mnie 5 gwiazdek.

 • Marek "Maruś" Dzilne
  90
  7 years, 9 months ago

  Pub z klimatem i dobrą muzyka (czasami rownież na życzenie klienta).
  Mały wybór piw, ale po niskiej cenie, dobra obsługa, a malowidła na ścianie przyprawiają (po kilku głębszych) o dreszcze.

 • Małgorzata Laszczak
  70
  7 years, 10 months ago

  Godny lokal, można powiedzieć w podziemiach Gdyni. Twórcze malowidła na ścianach oraz przygaszone światło tworzą oryginalny klimat. Pomieszczenie nie duże, za to znajdują się tam wygodne kanapy i stoliki, dzięki czemu komfortowo można spędzić czas. Obsługa bez zarzutów. Dla urozmaicenia zwykłych wypadów na piwo organizowane są imprezy cykliczne karaoke. Udany wieczór (czynne od 16) zawdzięcza się też puszczanej tam, dobrej muzyce.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet