O nas

Jesteśmy absolwentami dobrych warszawskich uczelni. Wiedzę zebraną podczas studiów i pracy zawodowej postanowiliśmy wykorzystać w nowatorskim projekcie neib.org.

Łukasz "kidzik" Kidziński

Łukasz "kidzik" Kidziński

Cechuje się przerostem ambicji nad możliwościami. neib jest wynikiem tych ambicji. Absolwent informatyki i niebawem matematyki UW (JSIM). Główny programista. Pociągacz neibowych sznurków. Ciepły, czuły, wrażliwy. Prywatnie prywaciarz.
Paweł Bedyński

Paweł Bedyński

Absolwent ekonomii (WNE) i student V roku informatyki (MIM) na Uniwersytecie Warszawskim. W neibie od samego początku - zarania dziejów i pomysłów. Odpowiedzialny za rozwój aplikacji na platformy mobilne: wcześniej J2ME a obecnie Android. Prywatnie instruktor narciarstwa na emeryturze i organizator młodzieżowych obozów międzynarodowych.
Tomek "Tomo" Piętowski

Tomek "Tomo" Piętowski

Prawie-absolwent kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim (ma już absolutorium, nie jest źle!), kończy pracę magisterską o YouTube i nowych mediach. Studiuje podyplomowo Public Relations na ISNS UW, PR-em zajmuje się też w neib. Od kilku lat dziennikarz filmowy, prowadzi również szkolenia z wiedzy o filmie dla uczniów gimnazjów i liceów. Zafascynowany muzyką rockową i klasyczną, teorią muzyki oraz kompozycją. W wolnych chwilach gra w bilard i ogląda amerykańskie seriale.
Filip Łysyszyn

Filip Łysyszyn

Młody, zdolny, sympatyczny, samouk. Specjalizuje się w brandingu, typografii oraz projektowaniu systemów interakcji z użytkownikiem. Szczerze wierzy, że projektując może zmienić świat na lepsze. Do neiba trafił bardzo wcześnie i został już na stałe zajmując się jego częścią wizualną i projektowaniem usability. Prywatnie grywa w kosza, jeździ na nartach i robi zdjęcia. Jego projekty zobaczyć można na www.filip.lysyszyn.pl.
Adam "Kalin" Kaliński

Adam "Kalin" Kaliński

Absolwent Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Ojciec chrzestny dood’a - nie brałem udziału w jego powstawaniu, ale wychowuje jak własne dziecko. Jestem jednym z tych co dużo mówią i niewiele robią. Z zamiłowania szalony programista, który po nocach siedzi w piwnicy i … tworzy neiba.
 "Akishja"

"Akishja"

Absolwentka politologii i prawie administracji. Doktorantka nauk o polityce. Humanistka z umysłem analitycznym. Perfekcjonistka w każdym calu. Lubi mieć wszystko dopięte “na ostatni guzik”. Aktywistka, społecznościowiec ze skłonnościami do pracoholizmu. Z pasją zgłębia tajniki teorii komunikowania społecznego, etyki biznesu, CSR-u, HR-u. Jednak jej główną pasją jest PR, którym zajmuje się też w doodzie. Odpowiedzialna jest także za koordynowanie programu praktyk, staży, moderację, generowanie treści, współpracę z partnerami i służenie dobrymi radami.
Agata Ruszczyk

Agata Ruszczyk

Studentka II roku Studiów Menedżerskich na UW. Prężnie działa w organizacji AIESEC. Otwarta, towarzyska i zawsze uśmiechnięta. Uwielbia podróżować; marzy jej się rejs dookoła świata! Ostatnio zafascynowała się fotografią i spędza z aparatem każdą wolną chwilę (których ostatnio coraz mniej). Latem kocha wypoczywać nad morzem, zimą – szaleć na górskich stokach! W neib przede wszystkim opiekuje się cudownymi Praktykantami! :)
Rafał "Adril" Piotrowski

Rafał "Adril" Piotrowski

Student Studiów Menedżerskich na UW. Z zamiłowania żeglarz, maratończyk, muzyk. Lubi spotykać się ze znajomymi w klubach snookerowych lub we włoskich restauracjach. Na studiach większość czasu poświęca na projekty naukowe (AIESEC; SIFE; SKNF), bądź na pracę charytatywną, organizując zbiórki krwi na całym Uniwersytecie. Wraz z profilem studiów, w neibie również zajmuje się HR-em.

Nad stroną pracują także

i inni...

Gdzie nas znaleźć?

Właścicielem portalu jest

LEMONET Łukasz Kidziński
ul. Kępińska 14a
05-840 Brwinów


Administracja www:

e-mail: webmaster@neib.org

Dział marketingu:

e-mail: marketing@neib.org